Засвідчення печаткою «бюро перекладів»

Офіційний переклад документів може знадобитися у певних випадках. У деяких ситуаціях це обов'язкова умова, без виконання якої, наприклад, неможливо отримати візу. Але слід відзначити, що далеко не завжди нотаріальне засвідчення є обов'язковим. Інколи достатньо печатки «бюро перекладів».

Отримати професійний переклад з гарантією якості можна в нашій компанії в найкоротші строки і за адекватною ціною. Усі наші лінгвісти мають багаторічний досвід, який дозволяє максимально грамотно і оперативно виконувати завдання будь-якого рівня складності, надаючи ідеальний результат кожному клієнтові.

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідальність за відсутність нотаріального засвідчення в повному обсязі несе замовник. Умови і правила відомств постійно змінюються. Тому вам в обов'язковому порядку необхідно заздалегідь отримати точну і достовірну інформацію про те, який формат послуги вимагається саме для вашого випадку.

Особливості процесу

Процедура отримання цього штампа досить проста. Переклад і оригінальний документ зшиваються, а на звороті вказується така інформація:

  • з якої мови був виконаний переклад;
  • загальна кількість сторінок.

У тому місці, де документи скріплені, ставиться кругла печатка, що підтверджує факт професійного перекладу.

У деяких випадках печатка ставиться на лицьовій стороні. Це обумовлено необхідністю подання документа в електронному форматі.

Незалежно від кількості сторінок і складності інформації наші фахівці завжди готові надати ідеальний результат. Нерідко послуга потрібна клієнтові в терміновому порядку, тому ми завжди робимо великий акцент на оперативність надання сервісу, яка при цьому жодним чином не позначається на якості перекладу.

Чому варто звернутися саме до наших лінгвістів? Одна з найвагоміших причин – досвід. Адже для того, щоб надавати якісні послуги, недостатньо визубрити мову. Необхідно вміти з нею працювати. Тому вкрай важливими в цьому питанні є безперервні практика і розвиток, що дозволяє нашим фахівцям постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації.

Довіряючи нам свої документи, ви можете бути абсолютно впевненими в тому, що переклад буде грамотним, і у вас не виникне проблем у жодному з відомств. Ми уважно і відповідально ставимося до кожного замовлення, що завжди високо цінується нашими клієнтами.

Відділ легалізації:
apostil@maxword.com.ua
+38(050)721-12-19