Бюро перекладів MaxWord – спілкування без кордонів

Сьогодні створено сприятливі умови для ведення бізнесу між партнерами з різних країн з різними мовними культурами. Зробити таке спілкування більш плідним, подолавши труднощі, пов'язані з незнанням мови бізнес-партнера, допоможе професійне бюро перекладів у Києві.

 Послуги бюро перекладів у Києві MaxWord

Подолати мовний бар'єр, який для багатьох є значною перешкодою при веденні бізнесу за межами країни, покликане наше бюро, в якому працюють професіонали, які успішно і якісно виконують переклади багатьма відомими сьогодні мовами, включно діалекти. Працюючи у різних напрямах, ми пропонуємо спектр послуг, які можна розділити на такі категорії:

  • надання послуг особистого перекладача, який, беручи участь у діловій зустрічі, виконає усний переклад тексту;
  • виконання письмового перекладу документів, включно технічну і юридичну документацію, медичні висновки, художні тексти або редагування раніше написаних текстів різними іноземними мовами;
  • додатково пропонуються послуги нотаріального засвідчення, легалізації, апостилізації документів, нострифікації документів, що мають дипломатичну і юридичну цінність.

Співпраця з нами – запорука успіху

Також слід відзначити, що до нашого бюро перекладів завжди можна звернутися з проханням про надання послуг професійних перекладачів, які, беручи участь у діловій зустрічі, виконають синхронний переклад інформації, долаючи, таким чином, можливий мовний бар'єр, який часто заважає діловим партнерам. Досвід роботи і достатній штат співробітників дозволяють нашій компанії виконувати термінові переклади текстів різного обсягу. Розраховуючи на довгострокову співпрацю, ми готові виконувати пробні переклади, особливо якщо йдеться про великі проєкти. Таким чином, замовник матиме змогу одразу оцінити якість і не сумніватиметься в тому, що увесь обсяг перекладу буде виконаний точно у встановлений строк.