Переклад рекламних текстів

Переклад рекламних текстів – повсякденна необхідність. І це недивно: експорт-імпорт товарів, розширення ринку продажів, вихід на світовий ринок зі своїм продуктом – чи не найпоширеніші причини необхідності перекладу рекламних текстів. Адже реклама – двигун торгівлі!

Особливості перекладу

Для рекламних текстів, як і для технічної, медичної документації та ділової кореспонденції, особливе значення має якість перекладу. Вона має бути бездоганною! І справа тут не лише в ідеальному знанні лінгвістом певної мови, а в його професіоналізмі, правильному підході, широті поглядів. Саме такі перекладачі працюють у нас.

У чому це виражається? В ідеалі професійний перекладач рекламних текстів – це носій мови, який відмінно знає особливості менталітету народу, що розмовляє нею, стилістичну специфіку сленгу, а також розуміє технологію створення рекламних текстів, слоганів та інших продуктів. Чому це важливо? Переклад рекламних текстів, як правило, завжди містить повідомлення: цей продукт кращий, найкращий, ваш вибір тощо. Професіонал виконає переклад так, щоб його лексика інтуїтивно асоціювалася з такими твердженнями.

Яким би ідеальним не був переклад рекламного тексту з точки зору грамотності, без урахування тих самих особливостей менталітету він може виявитися просто провальним. Чому? Найважливіше в перекладі рекламного тексту:

  • збереження сенсу початкового тексту (виразність, логічність, влучний заголовок тощо);
  • правильна адаптація тексту до менталітету народу, на увагу якого він розрахований (видалення слів, які після дослівного перекладу можуть бути в цій місцевості образливими, незрозумілими, недоречними).

Прекрасний приклад професіоналізму перекладача – збереження окремих фраз, слоганів у тексті без перекладу (з урахуванням особливостей вимови).

Наші переваги

Ми цінуємо свою репутацію, тому кожному клієнтові гарантуємо:

  • бездоганне виконання перекладу з точки зору грамотності;
  • здачу проєкту точно в строк;
  • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • доступні ціни, знижки постійним замовникам;
  • невисоку націнку за термінове виконання;
  • повну конфіденційність.

Надсилайте матеріали нашому менеджерові, щоб дізнатися про вартість потрібного перекладу.

Пам'ятайте: спроба заощадити на професійному перекладі рекламного тексту може в результаті згубно позначитися на репутації/діловій активності цілої компанії!