Усний переклад

Коли мова заходить про переговори міжнародного формату, бізнес-зустрічі іноземних партнерів – тут не обійтися без допомоги професійного лінгвіста.

Ми надаємо послуги дипломованих лінгвістів або носіїв мови для переговорів, зустрічей, конференцій і заходів іншого формату.

Види усного перекладу

Загальна назва «Усний переклад» передбачає надання кількох послуг професійного лінгвіста:

  • синхронний переклад – практично дослівна одночасна передача мовлення промовця. Найскладніший з видів усного перекладу. Така робота потребує не лише знання мови, але й відмінної пам'яті, витривалості, чітко поставленого мовлення;
  • послідовний переклад – промовець спеціально робить паузу для перекладача, який в цей проміжок часу передає зміст його слів аудиторії;
  • телефонні переговори – здійснюється одночасне підключення до конференц-зв'язку усіх учасників діалогу (сторони переговорів, перекладачі), репліки вимовляються по черзі.

Професійні перекладачі нашого бюро впораються з будь-яким з перелічених видів перекладу – це неодноразово перевірено завдяки численним успішно реалізованим проєктам (конференції, ділові зустрічі, конгреси, культурні заходи).

Наші переваги

Кваліфіковані перекладачі, що виконують усні переклади, – обличчя нашої компанії. У штаті працюють лише «сильні» фахівці, які забезпечують проведення ділових і культурних заходів міжнародного формату на найвищому рівні.

Кожен замовник усного перекладу отримує:

  • оперативний, точний, грамотний переклад;
  • допомогу фахівців, які не лише досконально володіють мовою, але й розбираються у різних тематичних питаннях;
  • доступні ціни без необґрунтованих завищень.

Звернення до нашого бюро перекладів – правильне рішення для організаторів важливих офіційних заходів і зустрічей, де перекладач непомітна, але одна з найзначиміших фігур заходу, а від якості його роботи багато в чому залежить позитивний результат заходу.

Піклуєтеся про «обличчя» своєї компанії? Хочете, щоб зустріч міжнародного формату пройшла ідеально? Звертайтеся до нашого бюро – ми забезпечимо послугу перекладу від дипломованого лінгвіста навіть за необхідності знання рідкісної мови!

Відділ усних перекладів:

office50@maxword.com.ua
+38(063)471-58-57