Нотаріальне засвідчення перекладених текстів

Необхідність перекладу офіційних документів іноземною мовою може виникати у багатьох випадках. Але незалежно від особливостей конкретної ситуації, знадобиться здійснити засвідчення. Воно буває двох видів:

  • нотаріальне;
  • печатка «бюро перекладів».

Обрання того чи іншого варіанта, в першу чергу, залежить від типу документа, який треба засвідчити, і законодавчих норм країни, для якої виконується переклад. Для того щоб не допустити помилку і не зіткнутися з проблемами, перебуваючи при цьому вже за кордоном, необхідно уважно вивчити актуальне законодавство обраної вами держави.

Нотаріальне засвідчення – це серйозніший формат процедури. Завдання нотаріуса в цьому випадку полягає в офіційному підтвердженні кількох параметрів. Перший – підпис лінгвіста. Необхідно перевірити рівень кваліфікації фахівця. Нотаріус повинен витребувати надання диплома, який підтвердить кваліфікацію перекладача.

Засвідчується також і копія документа, який був перекладений іноземною мовою. Для цього обов'язковим є надання оригіналу. Звіряння даних повинне здійснюватися ретельно і професійно.

Що треба знати

Печатка «бюро перекладів» також має юридичну силу. Але переконайтеся в тому, що компанія, до якої ви звертаєтеся, має відповідний статус.

Наші спеціалісти – це грамотні лінгвісти, які не просто ідеально знають ту чи іншу іноземну мову, але й досконало володіють юридичною термінологією. Знання іноземної професійної лексики – це високий рівень кваліфікації, яким володіють усі працівники нашої компанії.

Істотна перевага – оперативність надання результату. Ми прекрасно розуміємо, що в житті нерідко трапляються ситуації, в яких час на оформлення тих чи інших документів вкрай обмежений. Отримати усі необхідні послуги в найкоротші терміни можна саме у нас. При цьому ми максимально відповідально ставимося до якості пропонованого сервісу. Тому незалежно від строків виконання ми гарантуємо грамотність перекладу кожного слова. Багаторічний досвід дозволяє нам швидко справлятися із завданнями будь-якого рівня складності.

Незважаючи на високий рівень складності наших послуг, ми завжди прагнемо зберігати свою цінову політику доступною. Отже, якщо ви бажаєте отримати професійний сервіс за адекватною вартістю, наша компанія – це саме те, що вам потрібно.

Відділ легалізації:
apostil@maxword.com.ua
+38(050)721-12-19