Терміновий усний переклад

Усний переклад – складна робота з людьми, яка потребує від перекладача не лише досконалого знання мови, але й дуже часто володіння спеціальними знаннями про предмет переговорів.

Особливості термінового усного перекладу

Як правило, іноземні гості, ділові партнери заздалегідь попереджають про майбутню поїздку, щоб приймаюча сторона мала можливість гідно підготуватися. Зокрема, запросити професійного перекладача – адже від якості його роботи багато в чому залежатиме атмосфера зустрічі або заходу.

Але що робити, якщо послуга усного перекладу знадобилася терміново? Зверніться до нашого бюро перекладів. Упродовж 2-3 годин після отримання запиту ми надамо професійного усного перекладача для виконання перекладу:

  • на діловій зустрічі;
  • у нотаріуса;
  • для супроводу іноземця по місту тощо

Завдяки тому, що в нашому бюро працюють як штатні, так і позаштатні перекладачі, ми оперативно підберемо фахівця, який володіє необхідною мовою та розбирається в певній тематиці.

У нашій практиці безліч прикладів успішного оперативного вирішення подібних ситуацій – ми гарантуємо, що зможемо знайти будь-якого фахівця з урахуванням потреб клієнта.

Яка інформація знадобиться від замовника для максимально оперативного підбору відповідного фахівця? Нам потрібний мінімальний обсяг інформації:

  • робочі мови;
  • тематика зустрічі/заходу;
  • час і місце перекладу.

Основна перевага нашої компанії в тому, що ми швидко вирішуємо саме організаційні моменти при пошуку фахівця для усного перекладу. Адже з точки зору власне перекладу таке завдання не являє собою особливої складності для дипломованих фахівців або носіїв мови, тут важливо швидко знайти відповідного фахівця і доставити його до обумовленого місця. Усі ці завдання ми долаємо максимально швидко і успішно!

Наші переваги

Безумовна перевага нашої компанії, що дозволяє підтримувати репутацію бюро Maxword на високому рівні, – це згуртована команда справжніх професіоналів. Водночас це не єдина перевага, яку отримує кожен замовник, який приймає рішення про співпрацю з нами.

Кожному клієнтові гарантується:

  • оперативне вирішення завдання (2-3 години на підбір перекладача);
  • доступна вартість послуги;
  • знижка при регулярних зверненнях.

Терміново знадобився усний переклад? Без вагань телефонуйте до бюро MaxWord – ми надамо послуги професійного перекладача за кращими цінами в точно обумовлений строк. Працюємо з рідкісними мовами!

Відділ усних перекладів:

office50@maxword.com.ua
+38(063)471-58-57