Послуги перекладача у нотаріуса в Києві

Будь-яка нотаріальна дія за участю іноземців має бути здійснена за допомогою професійного усного перекладача. Такий фахівець є гарантією того, що іноземний клієнт повною мірою розуміє все, що відбувається, які документи і чому він підписує, тощо.

У деяких випадках нотаріуси самостійно виконують функцію перекладача за наявності відповідних знань. Але для того щоб такий переклад мав юридичну силу, нотаріус повинен мати певний рівень кваліфікації. Інакше результат будь-яких дій вважатиметься недійсним.

Професійні послуги перекладача у нотаріуса в Києві з гарантією результату можна замовити в нашій компанії. Наші фахівці мають величезний досвід у цій сфері. Кожен працівник досконало володіє навичками усного перекладу, що дозволяє нам надавати по-справжньому якісний сервіс найвищого рівня. Незалежно від складності питання ви завжди можете довірити його вирішення нашим лінгвістам.

Професійна послуга з гарантією

Усні переклади мають бути офіційно засвідчені, як і письмові. Існує низка обов'язкових умов успішного завершення процесу за участю іноземної особи:

  • надання перекладачем своїх документів (паспорт, диплом);
  • складення письмової заяви про відповідальність за якість і достовірність перекладу;
  • пробний переклад за ініціативою нотаріуса, що дозволяє перевірити рівень професіоналізму лінгвіста.

У складеному фінальному документі має бути вказана повна інформація про перекладача і іноземця з підписами і печаткою.

Звертаємо вашу увагу на те, що наші фахівці ідеально володіють іноземною юридичною лексикою, знають термінологію. Помилки в передачі інформації неможливі. При цьому вартість сервісу, що надається, завжди залишається на адекватному рівні. А якщо ви вивчите пропозиції інших компаній, зможете переконатися в тому, що послуги професійних усних перекладачів оцінюються досить високо. Це пов'язано, передусім, із складністю роботи, необхідною кваліфікацією працівника, а також специфікою матеріалу, що перекладається.

Скориставшись нашим сервісом, ви убезпечите себе від можливих помилок у нотаріальному процесі. Ми максимально відповідально ставимося до кожного замовлення, надаючи відмінний результат грамотно виконаної роботи.