Терміновий переклад документів

Необхідність у терміновому перекладі документів може виникнути у будь-який момент. Причиною такої терміновості може стати закупівля зарубіжного обладнання, несподіване відрядження, спонтанне бажання вирушити у подорож.

Але що робити, якщо переклад потрібен вже на завтра?! Не варто впадати в паніку – краще зверніться до нашого бюро перекладів. Наші професійні перекладачі оперативно і якісно виконають переклад текстів і документації будь-якого обсягу.

Терміновий переклад: види послуг

Наше бюро виконує переклади текстів і документів з різних сфер, зокрема:

  • юриспруденція;
  • медицина і фармацевтика;
  • наука і техніка;
  • фінанси;
  • корпоративна документація;
  • ділова кореспонденція тощо.

Для роботи з документами з вузькопрофільних тематик залучаються дипломовані фахівці або носії мови. Після перекладу з готовим документом працює редактор, який відповідає за збереження смислового навантаження і стилістичну завершеність матеріалу.

Переваги співпраці

Злагоджена робота колективу професійних співробітників, доведений до досконалості робочий процес – усе це дозволяє нам успішно виконувати різні завдання, зокрема й терміновий переклад.

Замовлення миттєво відображаються в системі, після чого ми негайно розпочинаємо роботу. А можливість легалізації й нотаріального засвідчення документів заощадить час клієнта і позбавить його від стомливих бюрократичних процедур.

Послуги від бюро перекладів MaxWord – це не лише бездоганна якість перекладу. Кожному клієнту ми гарантуємо:

  • оперативну обробку великих обсягів інформації – за необхідності сформуємо команду лінгвістів, які працюватимуть над одним проєктом;
  • узгодження з клієнтом строків виконання замовлення – визначимо оптимальний час, виконаємо роботу до обумовленої дати;
  • індивідуальний підхід до кожного проєкту – зберігаємо стилістику тексту, грамотно використовуємо спеціальну термінологію;
  • незмінно високу якість перекладу з та рідкісними мовами.

Головний критерій, на який ми орієнтуємося в роботі, – відмінний результат. Наші фахівці зосереджені на підготовці документів, що не містять стилістичних і граматичних помилок. При цьому кожен клієнт має враховувати: швидкість виконання перекладу безпосередньо впливає на вартість послуги.

Хочете дізнатися про ціну професійного перекладу? Надішліть матеріали, щоб менеджер розрахував точну вартість послуги. І пам'ятайте: лише спеціалізовані компанії несуть юридичну і матеріальну відповідальність перед замовником за своєчасну і якісну реалізацію проєкту!