Переваги роботи з нами

10 причин звернутися до нашого бюро перекладів:

(1) Ми працюємо на ринку перекладів більше 20-ти років. Ми знаємо про переклади все!!!

(2) Більше 30-ти перекладачів у штаті, ми можемо в найкоротші терміни впоратися з великими обсягами перекладу.

(3) Триступінчаста система перевірки якості перекладу.

(4) Вам потрібний пробний переклад? Або у Вас намічається великий проєкт, і Ви б хотіли ознайомитися з пробними перекладами кількох перекладачів, щоб обрати найбільш прийнятну якість. Ми можемо надати Вам переклад невеликого фрагмента Вашого тексту, і Ви самі оберете вподобаного виконавця.

(5) Ми використовуємо новітні технології Translation memory (Пам'яті перекладів), що дозволяє нашим замовникам заощаджувати час і при цьому отримувати максимально професійні переклади.

(6) Увесь спектр супутніх послуг. Починаючи з оформлення документів відповідно до законодавчих вимог. Закінчуючи, за необхідності, міжнародною легалізацією документів, включно послугу з проставляння Апостилю або проведення Легалізації документів для осіб і компаній, які мають намір вести свою діяльність, вчитися або мешкати за кордоном.

(7) Ми маємо величезний досвід реалізації і підтримки різних усних проєктів і готові надати послуги першокласних перекладачів для Вашого заходу. За 20 років нами було успішно проведено тисячі проєктів з усного перекладу. Усний переклад є найдавнішим напрямом діяльності нашої компанії.

(8) Власне обладнання для синхронного перекладу. Озвучення відеороликів і багато чого іншого!

(9) Власна служба доставки

(10) З нашими менеджерами працювати завжди легко і комфортно. Ввічливість і увага до кожного замовника – один з найголовніших пріоритетів нашого бюро перекладів. Ми акцентуємо увагу не лише на якість перекладів, дотримання строків, але й на рівень обслуговування.